Bebek Kumralı Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Bebek kumralı, hafif veya buğday tenli, sıcak ten tonları olan insanlar için iyi bir saç rengidir. Saçınıza yeni bir renk arayışı içinde iseniz bebek kumralı saç rengi tam size göre!

Kadınlar saçlarının görünümünü korumak için çeşitli ürünler kullanırlar. Saçınızın görünümünü değiştirmek için en basit yaklaşım onu renklendirmektir. Saçlarınız açık tonlardaysa, bebek kumralı evde hazırlayıp elde edebileceğiniz bir renktir. Koyu saçlar için bu rengi elde etmenin tek yolu, kuaförde saçlara işlem yapılması gerekebilir.

Bebek Kumralı Nasıl Bir Renk?

Yaz aylarında, bebek kumralı saç rengi, özellikle göze çarpan bronz tenli kişiler üzerinde hoş bir yansıma yaratır. Soğuk saç renklerinden biri olan bebek kumralı , gri, küllü ve saf tonları birleştirerek yaratılmıştır. En popüler soğuk saç renklerinden biridir. Bir saç boyası seçerken, cilt tonunuzu ve göz renginizi ve saç dokunuzu göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca, saçınızı daha önce boyadıysanız, kararınızı verirken bunu dikkate almalısınız.

Bebek Kumralı Renk Tonu

Bakımlı ve hoş bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız saçlarınızı çok sık işlem yaptırmaktan kaçınmalısınız. Havuzun, denizin ve güneşin etkisiyle saçlarınızın nem dengesi yaz ayları boyunca önemli ölçüde değişir. İlkbahar ve sonbahar mevsimleri, saçlarınız için en doğal oldukları için saç açma ve renk değişiklikleri yapmak için en iyi zamanlardır. Bunun nedeni, klor ve tuzlu suya maruz kalmanın bir sonucu olarak saç renginizin yaz aylarında önemli ölçüde değişmesidir. Sonuç olarak, saçınızın kırılgan hale gelmesini önlemek çok önemlidir.

Bebek Kumralı Saç Rengi Nasıl Yapılır?

İlk kez boya kullanan ve açık saçları olanlar için bebek kahverengi saç rengi, tek bir boya uygulamasında elde edilebilecek bir renk tonudur. Koyu renk, tonlama ve balyaj gibi işlemlere maruz kalmış saçlarınız varsa, kuaförünüz birkaç boya kombinasyonunu doğal tonunuzla karıştırarak size bebek kumralı saçlara sahip olmanızı sağlayacaktır. Evde kendi epilasyonunuzu yapmak istiyorsanız, bu amaç için özel olarak tasarlanmış ürünleri kullanarak uyguladıktan sonra bebek kumralı saç rengini deneyebilirsiniz. Aynı rengin saçınızın tamamında görünmesi için saçınızın büyüklüğüne bağlı olarak bir veya iki kutu boya kullanmanız gerekebilir.

"

Bebek Kumralı Saç Boyası Numaraları

Bir dizi farklı rengi bir araya getirerek bebek kumralı saç rengini elde etmek mümkündür. Alternatif olarak, çeşitli boya şirketlerinin “bebek kumralı” adı altında sattığı bir üründür. Her markanın ayrı bir numarası olmasına rağmen, katalogda bakarak veya boya kutularındaki fotoğraflara bakarak istediğiniz saç rengini seçebilirsiniz. Boya markalarına göre bebek kumralı saç rengi numaraları:

  • Igora Royal Bebek Kumralı: 8.4
  • Palette Bebek Kumralı: 7.0
  • Loreal Excellence Bebek Kumralı: 7.3
  • Colour Specialist C.Expert Bebek Kumralı: 8.1
  • Garnier Bebek Kumralı: 7.0

Bebek kumralı saç rengi kimlere yakışır?

Bebek kumralı saç rengi, bizim görüşümüze göre, açık ten tonlarına sahip olanlar için en uygun olanıdır. Hafif bir cilt tonunuz varsa, yeni doğanlarınkine benzer şekilde, saçınızı hiç düşünmeden Bebek kumralı bir tonda boyayabilirsiniz.

"<yoastmark

Açık tenli bayanlara uygulandığında, bebek kumralı saçları çok doğal bir görünüm oluşturur. Doğal, canlı ve genç saç rengi önerileri arayan kişiler bebek kumralı saç tonlarını kullanmayı düşünebilir.

Buğday teniniz varsa bebek kumralı gibi hafif bir ton yerine buğday teniniz varsa daha doğal bir kumral saç rengi için küllü kumral saç rengi seçebilirsiniz. Küllü bebek kumralı saç rengi sizi gerçekte olduğunuzdan daha genç göstereceğinden, denedikten sonra başka bir renk tonuna geçemeyeceksiniz!:)

Bebek Kumralı Esmerlere Yakışır Mı?

Bebek kumralı, birçok bayanın teninde kullanmak istediği ve istediği bir renktir. Öte yandan, saç rengi çeşitli cilt tiplerine farklı tepki verir.

Bebek kumralı saç rengi, beyaz veya buğday ten rengi tonları olan bayanlar için kolayca erişilebilen bir renk tonudur. Öte yandan, koyu tenli ve esmer tenli kadınlar, bebek kumralını seçerek istedikleri görünümü alamayabilirler.

Bununla birlikte, bebek kumralını uygulamak isteyen esmer bayanlar, cilt tonlarına uygun bir ton elde etmek için kuaförlerinden profesyonel yardım almalıdır. Bu uygulamanın bir sonucu olarak sonuçtan daha mutlu olacaklar. Çünkü kuaförler, çeşitli tonları birleştirerek cilt tonunuza en uygun tonu bulmanıza yardımcı olacaktır.

About admin

Check Also

VÜCÜT TİPİNİZE GÖRE KIYAFET SEÇİMİ NASIL YAPILIR?

VÜCÜT TİPİNİZE GÖRE KIYAFET SEÇİMİ NASIL YAPILIR?

VÜCÜT TİPİNİZE GÖRE KIYAFET SEÇİMİ NASIL YAPILIR? Vücut tipinizin ne olduğunu bilerek alışveriş yapmanız daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir