Kızlara güzel sözler

Bugünkü konu başlıklarımız şunlar : Kızlara güzel sözler , Kız arkadaşa güzel sözler , kız arkadaşa iltifatlar , güzel kızlara sözlerkızlara söylenecek sözler olarak belirledik.Burada belirteceğimiz son şey ise bu konudaki resimleri kaydedebilmek için bilgisayardan sağ tıkla deyip farklı kaydet , telefondan ise üzerine basılı tutarak resmi indir diyerek temin edebilirsiniz.

 

Manşet 1 : ” Islandığım İlk Yağmurumsun

Gençlik harika bir duygu şimdi sizleri biraz geriye götüreceğim ve nostalji yaşatacağım fazla uzaklara değil 30 sene öncesine götüreceğim. Bu kadar uzağa gitmeden önce şimdiki zamanımıza bir göz atalım aşklar nasıl nasıl yaşanıyor ve hatıra kalacak elle tutulur bir şeyler var mı?

Manşet 2 : ” Sen Bir Nimetsin! Ekmek Olsan Öpüp Başıma Koyacağım Seni

Aşklar postmodern yaşanıyor saygı yok bu neticede başlayan her ilişki sonunda hüsran ile bitiyor. Sonunda yaşanacak aşk acısı bile kalmıyor. Arkasına başka bir sevgili bulup hiç bir şey olmamış gibi devam ediliyor. Birde eskiye bakalım Kızlara Güzel sözler söylemek için not defteri tutup şiirler yazan erkekler, aşık olduğu erkeğe onu sevdiğini söyleyemeyen ama lafı dolandırarak aşık olduğunu ima eden kızlar ve masum gençlik aşkları.

Kızlara güzel sözler

Şu dünyada üç şeyi çok seviyorum: Gün batışını, suyun akışını ve senin bakışını.


Şiirlerimin her hecesi sensin, her mısrası yine sen.


Birazcık bakmak isterken, gözlerinin içinde buldum kendimi, çıkamıyorum şimdi.


Senin yokluğunda, zaman bir türlü geçmek bilmiyor. Sen varken bu sefer, bana zaman yetmiyor.


Yedi kıta, yüzlerce şehir var da, sana olan aşkım kadar büyük müdür bu dünya?


Aşk bir su damlası olsaydı okyanusları, bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama sadece seni seven kalbimi verebiliyorum.


Gülüşünle yalnızlığıma bir son veriyorum her gece, seni hayal edince mutlu oluyorum yalnızlığımın gölgesinde, seninle ölüme bile giderim düşünmem bir an bile, sensin benim tek sevdiğim bu can sana feda olsun her nefesimde.


Bir gülüşünle hayata dönerim yeniden, sensiz buz tutan için alev alev olur gülüşünle, sensiz bir yalan olurum yalan hayatın içinde, seninle gerçekleri yaşarım gerçek olan aşkımın içinde.


Yalanların içinde tek gerçeksin benim gözümde, sahte gülüşlerin içinde tek doğrusun sevdim seni bir kere, dünya dönse de inadına çevremde, ben sensiz nefes alamıyorum dünya kimin umurunda banane.


Düşüyorum seni gecenin karanlık yüzünde, düşünüyorum hayalini buz tutmuş odamın soğuk köşelerinde, sen varsan razıyım hayatın çilesine, sen yoksa ölürüm yalnızlığımın nöbetinde.


Her zaman adını andım nefesimde, her saniye seni düşünüp hayalini kurdum gözlerimde, sensiz bir hayatı kabullenemem ölürüm sensizlik ölüm gibi gelir hayata küser giderim sevgilim.


Kızlara iltifat sözleri

Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen.


Odunum ama bir tek senin için yanarım aşkım.


Sen mavi giy ben gökyüzünü unuturum.


Seni düşünürken içim geçmiş. Severken de ömrüm.


Sen benim ilk ıslandığım yağmurumsun.


Hayatta 3 şey güzeldir; suyun akışı, günün batışı, senin bakısın.


Yar, bütün şiirlerime sebep ettim seni, hakkını helal et!


Azıcık bakayım derken içine düştüm gözlerinin Artık esirim orda.


Zaman sen olmayınca geçmiyor. Sen olunca da yetmiyor.


Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım.


Seni sevince insan iş güç sahibi oluyor. Şair oluyor mesela.


Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın.


Nasıl göründüğünü sorma, en güzel benimle görünüyorsun.


Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı.


Sen aklım ve kalbim arasında kalan en güzel çaresizliğimsin.


Aslında bütün insanları sevebilirdim sevmeye ilk senden başlamasaydım.

 

Kız arkadaşa güzel sözler

Korkma! Sakın sevmekten korkma. Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık yürekte tutmak.


Sabah seni izlemesi için bir melek yolladım peşinden ama düşündüğümden de erken döndü. Ne oldu dedim? Bir melek asla başka bir meleği izleyemez dedi.


Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse, işte o zaman seni unutur bir başkasını severim.


Seni düşününce ısınır soğuk gecelerim, sen aklıma gelince güler mutsuz yüzüm sevgilim, seninle hayat buldu bu bedenim sensiz bu yalan hayatı neyleyim.


Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız benimsin!


Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi. Her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim.


Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin ama aranızda tek fark var onlar milyonlarca sen bir tanesin.


Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.

 

Yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız.En güzel kızlara güzel sözler konumuzu paylaştık.Tabiki devamı gelecek ama şimdilik bu kadar.Burada görmeyip de bildiğiniz kızlara iltifatlar ya da kızlara söylenecek güzel sözler varsa bu konu üzerinden yorum bırakabilirsiniz.Bizim sayemizde kız arkadaşınızla barışıp onun gönlünü alsanız dahi buraya mutlaka yorum yapın.Böyle güzel birlikteliklere vesile olmak bizi de mutlu edecektir.Mutluluklar dileriz sizlere.

About admin

Check Also

Rakı İle İlgili Sözler

Rakı İle İlgili Sözler

Rakı İle İlgili Sözler Rakı ile ilgili sözler ,rakı masası sözleri , rakı sohbetinde söylenen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir