Kuzen sözleri kuzene güzel sözler

Merhaba Canlar bugün kuzen sözleri ile ilgili paylaşım yapıyoruz.Her insanın hayatında arkadaşları, dostları vardır. Onlarla güzel ve kaliteli zaman geçirir ve mutlu olurlar. Kardeşten de öte biri var ki onlar ile geçen zaman yıllar geçse de hatırlayacağınız en güzel anılara kapı açacaktır.

Kimden mi Bahsediyoruz? Tabi ki Kuzenlerimizden. Bu yazımızda sizlere Kuzen ile İlgili Sözler sunacağız.

Manşet 1 : ” Bende kuzen dediğin zaman akan sular durur, ne dert varsa unutulur. Mevzu kuzense onun için her şey feda edilir. ”

Bazı konuları en yakın arkadaşınıza bile açamazsınız ve içinizde tutar, bazen de en kötü anınızda yanınızda bir can yoldaşı ararsınız. İşte bu durumlarda sığınacak en güzel liman kuzenlerinizdir.

Manşet 2 : ” Sen bir güneş kadar sıcak, yıldız kadar ışık saçan birisin. Sen benim canım, kardeşim, biricik kuzenimsin. ”

Kuzenlerimiz ile çocukluktan başlayan arkadaşlığımız hayatımız boyunca devam eder ve hayatın zorluklarında derdiniz ve sıkıntınızda size destek olarak ne derece önemli bir dost olduklarını anlarsınız.

Manşet 3 : ” Fedakar insan yürekten sevebilen kimsedir. Yürekli insan nefsini terbiye edebilendir. Umutlu insan yaşamayı sevebilendir, unutulmayan bir kuzen ise uğrunda ölmeye değendir. ”

Kuzenlerimiz ile aramızda mesafeler de olsa unutulmamalıdır ki çocukluktan bu yana beraber zaman geçirdiğiniz beraber ağlayıp beraber sevindiğiniz kuzenleriniz her zaman sizler için sırdaş olacaktır.

Manşet 4 : ” Benim kardeşim yok sen bana kardeş olsun. Sırdaşım en güvendiğim dostum oldun. İyi ki varsın iyi ki doğdun benim en şanslım en güzel canım kuzenim doğum günün kutlu olsun. ”

Bir kardeşiniz yokta kuzenin de mi yok derler insana. Kardeş gibi yakın dost gibi candan olan kuzenlerimiz her zaman yanımızdadır. Küçüktük büyüdük hep bir arada olduk ve hayatın zorluklarına baş ederken büyüdük. İşte o mücadelenin en büyük hediyesidir kuzen.

Evet canlar, bu yazımızda sizlere kuzen sözleri seçtik ve yayınladık, yazımızda Kuzene güzel sözler bulacak beğendiğiniz sözleri kuzenlerinizle paylaşabilirsiniz. Unutmayın hatırlanmak kadar hatırlamakta çok önemlidir. Hiç beklemediğiniz bir anda ona bir mesaj atıp veya arayıp halini sormak onu mutlu edecek ve sağlam olan bağlarınızı daha çok perçinleyecektir.

Kuzen sözleri

Kuzenler seni sonsuza kadar sevecek arkadaşlardır.

Bir kuzen hiçbir zaman kaybedilmeyen bir çocukluk dönemidir.

Kuzen dediğin candır, kandır, candan çok sevilen bir insandır.

Aramızdaki mesafeler tatlı kuzenimle bize engel olamaz. Seni seviyorum kuzen!

Aklıma gelen en güzel şey, şu an biricik kuzenim ile birlikte gülüp eğlenmektir.

Kuzenler birbirinden uzakta iken de birbirlerinin ne düşündüklerini nasıl davranacaklarını bilirler

Sen bir güneş gibi sıcakkanlı ve ışık verensin. Sen benim canım kadar sevdiğim kuzenimsin.

Sabahlar vardır neşe içinde başlayan, sabahlar vardır içinde canım kadar çok sevdiğim kuzenim olan.

Benim birçok kuzenim var ama içinde en çok sevdiğim ve çok değer verdiğim tek kuzenim sensin.

Seninle yaşadıklarımızı hiçbir zaman unutmayacağım. Ve kuzen seninle birlikte daha çok güzel günler geçireceğiz.

Ben seni tanıdığım ve senin gibi birinin kuzeni olduğu için kendimi çok şanslı görüyorum. İyi ki varsın kuzen.

Sen ne kadar iyi bir kuzensin. Benim dert ortağım, sırdaşım, can yoldaşımsın. Sen benim canım kadar değerli kuzenimsin.

Kuzen yanlış yaptığında seni uyaran, sonrasında ise koruyan kişidir. Yaptığın yanlışı herkese duyuran değil.

 

Kuzene güzel sözler

Bende kuzen dediğin zaman akan sular durur, ne dert varsa unutulur. Mevzu kuzen ise onun için her şey feda edilir.

Sen hayatımda tanıdığım en değerli insansın. Dostluğun canımdan daha yakındır. Benim biricik kuzenim.

Acıların bölüşülmesi değil, sevinçlerin bölüşülmesidir dostluğu yaratan. Acında da mutluluğunda da hep yanındayım kuzen.

Kuzenler gökyüzündeki yıldızlar gibidir. Her zaman birbiri için orada dururlar ve vakti geldiği zaman ışık verirler.

Hiçbir ciddi biyolog, evrimin gerçek olduğundan, tüm canlıların birbirlerinin kuzeni olduğundan kuşku duymaz. Richard Dawkins

Biz kuzeniz bugün ayrılsak bile ileride yine bir gün birlikte olacağız. Tekrar görüşmek üzere kendine iyi bak kuzen.

Canım kuzenim aramıza girse de sıra dağlar, senin sevgini benden asla alamazlar. Senin bende yerin her zaman ayrı olacaktır.

Sen ne kadar beni sinir etsen de sen her zaman benim en çok sevdiğim ve değer verdiğim kuzenim olacaksın.

İnsanın hayatında dostları, arkadaşları, kardeşleri vardır. Bir de kardeş gibi sevdiği kuzenleri vardır. Çok özlenilmektesin kuzen.

Yalnızlığımın ilacı, sırlarımın küpü, dertlerimin ortağı kuzenim seni çok özledim. Sen çok sevdiğim kuzenimsin.

 

Kuzen ile ilgili sözler

Benim hayatımda öyle değerli insanlar var ama sen onlardan çok değerlisin benim için kuzen. Seni çok özledim geleceğin günü dört gözle bekliyorum.

Bu mesaj çok sevilen kuzene; içeriği sevgi yüklü, kuzene olan sevgimi iletmek üzere gönderildi. Ha birde kuzenin seni çok özledi.

Sen benim ilk tanıdığım arkadaşımsın. Ve her zaman da en iyi arkadaşım olarak kalacaksın. Seninle o kadar güzel günler geçirdik ki; o günleri asla unutamam.

Sen benim en yakın arkadaşım, sırdaşım, dert ortağım, canım sıkıldığında başımı omzuna yasladığım en samimi, en candan kuzenimsin.

Fedakar olan insan, gönülden sevendir. Yürekli olan insan, kendini bilendir. Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir kuzen ise uğrunda ölmeye değendir.

Biz her yaz kuzenimle güzel günler geçiyoruz. Onun yanında olduğumda zaman benim için çok çabuk geçiyor. Seni çok özledim be kuzen.

Kuzen onunla birlikteyken gerçekten olduğun gibi görünebileceğin ruhunun tüm gizliliklerini ona anlatabileceğin biridir. Onunla birlikteyken kendini korumana gerek yoktur.

Git rüzgar kuzenime onu nasıl sevdiğimi anlat mutluysa usulca gel yanıma mutsuzsa kuzenin her zaman yanında diye fısılda kulağına unutmasın yüreğim daima onunla.

Her tatilde dedemizin yanında buluşur çok mutlu günler geçirirdik seninle kuzen. Sen gittiğin zaman ben çok sıkılır dedeme hep geri ne zaman geleceğini sorardım. Çünkü ben senin yanında seninle mutluydum

Kuzenler birbirinden çok uzakta da olsalar her zaman birbirini ararlar sorarlar, birbirini severler. Kuzenler dağlar arkasındaki güneş gibidir. Göremezsin ama orda senin için parladığını her zaman bilirsin.

Güzel söz paylaşımlarımızdan olan kuzen sözleri makalemizin de sonuna geldik.En güzel kuzen sözleri’ni sizlerle paylaştık.Bundan daha iyisini bulana kadar en iyisi bu 🙂

Önerilen makale : 

About admin

Check Also

Rakı İle İlgili Sözler

Rakı İle İlgili Sözler

Rakı İle İlgili Sözler Rakı ile ilgili sözler ,rakı masası sözleri , rakı sohbetinde söylenen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir