Cuma, Nisan 19, 2024

Snapchat streak ne demek ?

Snapchat streak ne demek ?

Bugünkü konumuz streak ne demek ? Bu kelimeyi mutlaka çevrenizde bir yerde duymuşsunuzdur.Bu snapchatta popüler olan bir şey. Snapchat ise birbirinize kısa süreli fotoğraflar gönderip ,mesajlaşmaya yarayan bir uygulama.Türkiye’de oldukça popüler olan bu uygulamayı birçok kişi kullanmakta.Snapchat’in 200 milyondan fazla kullanıcısı bulunamaktadır.Snapchat kullananlardan mutlaka streak ve benzeri kelimeleri duymuş olduğunuzu düşünüyoruz.O yüzden bugün streak ne demek konusunu ele almayı düşündük.

Snapchat Streak Nedir ? Nasıl Yapılır ?

streak ne demek
streak ne demek

Snapchat uygulamasında en popüler şeylerden bir tanesi de gönderdiğiniz bir mesajın 24 saat sonra kaybolup gitmesidir.Kullanıcılar bunu çok seviyor.Snapchat uygulamasında arkadaşlarınızla da mesajlaşmak mümkündür.Şimdi geleli streak’a. Snapchat uygulaması hakkında yeterince bilgi verdik çünkü.Kullanıcılar listede ki arkadaşları ile konuşmalarını mümkün olduğu kadar uzun süre uzun tutmak veya sohbet etmek için bir tür “yarış” içindeler. Snapchat bu uzun süre canlı tutma işine anlık çizgi,yani şeritler demektedir.Bunlar uygulamanın adres defterinde kişinin adının sağında görünen ve bu kullanım şeklinin sembolü haline gelen küçük bir ateşle tanımlanırlar.Buna snapchat streak adı verilmektedir.Bunu daha iyi anlayabilmeniz için snapchat indirip biraz kurcalamanız lazım. Snapchat st kelimesini gördüğünüz zaman bunu kısaca snapchat streak diyebilirsiniz.

Küçük ateşler, en az bir mesajın değiş tokuş edildiği art arda üç gün sonra devreye girer. Üçüncü günün ardından, küçük ateşin yanında, sohbetin kaç gün sürdüğünü gösteren bir sayı belirir.

Sizde Snapchat Streak yapmak istiyorsanız listenizde ekli olan bir arkadaşınız ile üç gün boyunca, 24 saatin içerisinde sohbet etmelisiniz. Sohbet ettiğiniz yani streak yaptığınız gün sayısınca arkadaşınızın adının yanında bir yangın emojisi görünecektir ve gün sayısı yazacaktır. Snapchat streak ne demek yazımızın da sonuna geldik.Umarız beğenmişsinizdir.

Latest Posts

En Çok okunanlar