Teyze sözleri

Merhaba canlar bugün sizler için en güzel Teyze Sözlerini inceledik ve En Güzel Teyze Sözleri ‘ni sizler için derledik. Hayatımızda önemli bir yeri olan Annenin can yoldaşı arkasında sağlam bir anne olan ve yeğenlerini her daim koruyup kollayan kanatsız meleklerdir teyzelerimiz. Onların değerini anlamak ve hayatta iken onların yanında olmak gerçekten anlatılamaz bir duygudur. Teyzelerimiz kendi evladı ile yeğenini bir tutup her zaman onların üzerinde koruyucu kollayıcı bir çınar olarak hayatını sürdürecektir. Her zaman her alanda yeğenini destekleyici çırpınışları ile Teyzelerimiz baldan tatlı anne yarısı güzelliklerdir. Bizlerde büyüdüğümüz zaman onlar gibi sevgi dolu onlar gibi koruyucu ve içten olacağız.

Çocukluk zamanlarımızda annemiz bir yere gideceği zaman bizleri teyzelerimize bırakır ve gözü arkada kalmadan gideceği yere rahatlıkla gidip gelirdi. Bizlerde sanki annemiz yanımızdaymış gibi rahatlar anne kokusunun aynısını teyzelerimizde koklardık. İşte bu nedenle teyze demek anne yarısı demektir. Aynı anne gibi yemeyip yediren giymeyip giydiren ve her zaman yeğenlerini canından çok seven teyzelerimiz Bizim her zaman arkamızı yaslayacağımız sağlam kapılarımızdır.

Bu güzel insanlara yakışır bir şekilde En güzel Teyze sözlerini aşağıda bulabilirsiniz. Bu güzel sözleri sosyal medya uygulamalarında paylaşıp teyzelerinizi sevdiğinizi onlara haykırmalısınız. Beğendiğiniz sözleri sosyal medya da paylaşarak bizi mutlu edebilirsiniz. En güzel günler sizlerin olsun canlar…..

Manşet: Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı. İyi ki varsın teyzem.

 

Teyze sözleri


Kelebeklerin kıskandığı bir güzelliğin var teyzem.


Küçükken annemin dayaklarından beni kurtaran melek teyzeme tatlı rüyalar.


Dünyanın en tatlı insanı olan teyzeciğim seni tüm kalbimle sevmekteyim.


Saf ve temiz su gibisin teyze, hayatımda olduğun için binlerce kez şükrediyorum


Teyzelerin teyzesi annemden sonra en değerlimsin. İyi ki varsın teyzem.


Teyze demek her zaman anneden sonra gelen ve seni en çok düşünen kişi demektir.


Teyzeciğim annemin yarısı olduğunu hep bilmişimdir küçükken beni büyüttün.


Hayatta yalnız kaldığım zamanlar aklıma geldikçe desteğin beni her zaman mutlu etmiştir.


Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı. Seni çok seviyorum, iyi ki varsın teyzem.


Annem olmadığı zaman sen bakardın bana. Emeğini hiçbir zaman ödeyemem canım teyzem.


Varlığın ile birlikte yeni bir döneme başladım, hayata tutunmama yardımcı oldun teyzem.


Bugün yalnız olabilirim ama teyzeciğim bir gün yanıma gelip hiç yalnız bırakmayacaksın hissediyorum.


Merhaba güzel prenses uzaklarda bir yerlerde bir yeğenin tarafından delice özlenmektesin.


Sen benim annem gibisin, beni büyüten, benim dertlerimi, sırlarımı paylaştığım teyzeciğim seni çok seviyorum.


Teyzeciğim sen varken annemin yokluğunu hissetmiyorum çok teşekkür ederim iyi ki varsın.


Bana anneni mi çok seviyorsun, teyzeni mi diye sorsalar.  İkisini de çok seviyorum derdim. Çünkü benim teyzem annem kadar değerlidir benim için.


Teyzeler bulutların arkasındaki güneş gibidirler. Biz onları göremesekte onlar oradan içimizi ısıtmaya devam ederler.


Arkadaşlarım geçen bir kız gördüler ay çok güzelmiş dediler. Bende gülünce neden güldüğümü sordular. Siz benim teyzemi görmemişsiniz dedim.


Canım teyzem sen annemden sonra en çok değer verdiğim kişisin. Sen uzaklarda da olsan seni her zaman seveceğim.


Seni yanında mutluluk buluyorum, içimi bir huzur kaplıyor. Seninle yaşadıklarımız hayatımda hep iz bırakıyor, canım teyzem bu yiyenin seni çok seviyor.


Sana hitap ederken teyzem, annem hangisini söylesem hiç fark etmiyor. Çünkü sen benim yanımda annem kadar değerli, annem kadar özelsin.


Bazen benim için bir arkadaş oldun oturup dertlerimi dinledin. Bazen bir anne oldun bana nasihatler verdin. Senin sayende hayatı, yaşamayı öğrendim canım teyzem.

Teyzeye güzel sözler

Yüzündeki gülümsemen, yüreğindeki yaşama hevesin hiçbir zaman kaybolmasın. Hayat sana mutluluk kapılarını ardına kadar açsın. Allah’ım seni çok mutlu etsin.


Bende büyüdüğü zaman senin gibi hayat dolu, güldüğü zaman çevresindeki herkesi mutlu eden, iyi kalpli biri olacağım. Hayat sana istediklerini bir gün değil her gün versin.


Uzaklık nedir ki sevenler için, sen her zaman kalbimde, her an düşüncelerimdesin. Her şeyin gönlüne göre olması dileğiyle seni sevgiyle selamlıyorum güzel teyzem.


Sen hayata ne verirsen hayat sana ondan kat be kat daha fazlasını verirmiş derler. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama hayat bana dünyalar kadar değerli seni verdi.


Sen teyzem benim için gökyüzündeki yıldızlar gibisin. Onları istediğin her an göremezsin ama senin için her an orda olduklarını bilirsin. Seni çok seviyorum teyzoş.


İyi ki telefonların ilk çıktığı zamanlarda sana mesaj yazmak zorunda kalmamışım. Çünkü o zaman bir mesaj 160 karakterden oluşuyormuş. Ben sana olan sevgimi nasıl 160 karaktere sığdırabilirim. Canım teyzem sana olan sevgim sonsuz..


Sana bir insandan bahsedeceğim şimdi hayal et. Tatlı mı tatlı, şirin mi şirin, iyi kalpli melek gibi, gülümsemesi güzel kendi güzel bir insan merak ettin mi kim bu? Sensin canım teyzem sen.


Sen ne zaman zora düşsem yardımıma koştun, pekguzelsozler.com ne zaman hayatın zorlukları ile karşılaştım elimden tuttun, ne zaman bir yol ayrımına geldim karar vermemde yardımcı olsun. Seni örnek alarak yaşıyorum, bende senin gibi mükemmel birisi olacağım. Benim için yaptıkların için Teşekkürler teyzeciğim.


Annem vefat ettiği zaman çok üzülmüştüm kimsemiz kalmadı bizim elimizden tutacak ve bize yol gösterecek diye. Ama zamanla anladım ki annem kadar değerli, yeğenini bir anne gibi düşünen teyzemin olduğunu. Sen her zaman benim yanımda olduğun için teşekkürler teyzem.


Evimizin neşesi ailemizin parçası olan tatlımı tatlı teyzeciğim seni çok seviyoruz.


Ailemizin renkli yüzü, anne yarısı teyzem, seninle hayatımız rengarenk geçiyor.

Annem hep teyzenizle iyi geçinin derdi, ben ne kadar annenizsem o da teyzeniz diyordu.


Sevgili teyzem, annemin yokluğunu hiç aratmadın, yeri geldi annemiz oldun bize sahip çıktın. Sana olan minnet borcumuzu ömrümüz boyuna ödeyemeyiz.


Hayatımıza bir güneş gibi girdin. En derin karanlıklardan çıkardın aldın bizi.


Bugüne senin sayende geldik, kardeşlerimle beraber senin uzattığın eli tuttuk. Seni çok seviyorum teyze.


Teyze annedir, anne teyzedir. Biz böyle öğrendik ve böyle kalacak.


Annemden sonra en çok değer verdiğim kişi sensin teyzem.


Gökyüzündeki yıldızlar gibi parlak yüzün, seni gördüğümüzde bize güven duygusu veriyorsun.


Dünya güzelleri seni görse kendilerinden utanırlar. Güzelliğin ile ailemizi temsil eden biricik teyzem.


Annemin vefatından sonra hayatımızdan hiç çıkmadın. Seninle birlikte hayatımız rengarenk oldu. Gökyüzümüz karanlıktan aydınlığa ulaştı.


Ne zaman zora düşsem elini uzattın, seni kendime örnek olarak yaşamaya devam ettim. Benim ve kardeşlerim için yaptıkların için sonsuz teşekkür teyzeciğim.


Teyzeler bulutların arkasında olan güneşler gibidir, ne zaman bizi koruyan bulutlar giderse o zaman teyzemizin sıcacık yüreğinde oluruz.


Bizi annemiz kadar çok seviyorsun. Ne zaman içimiz hüzün kaplasa senin varlığınla kendimize gelir olduk. Çünkü teyzeciğim sen anne yarısısın. Seninle hayata sımsıkı tutunarak mücadeleye kaldığımız yerden devam ettik.


Bize bir arkadaş, dost, yoldaş oldun teyzeciğim. Ne zaman sıkıntı da olsak senin desteğinle hayata tutunur olduk. Canım, biricik, sevgili teyzeciğim.


Annemin yarısı, hayatımın en değerli ikinci incisi, değerin bende o kadar yüksek ki bilemezsin.


Merhaba güzel prenses, uzak diyarlardan bizi tekrar ziyarete gelecek misin?


Evrene ne verirsen sana geri dönermiş, ne verdiğimi bilmiyorum ama bana senin kadar değerli kutsal teyzemizi verdi.


Arkadaşlarım geçen güzel bir kız gördü, ne kadar güzel olduklarından bahsettiler. Onlara bakarak gülümsedim, nedenini sordular bende siz benim teyzemi görseniz aklınız şaşar dedim.

 

Teyze sözleri konumuzun da sonuna geldik.Sizler için en güzel teyze sözleri ‘ni paylaştık.Umarım beğenmişsinizdir.

About admin

Check Also

Rakı İle İlgili Sözler

Rakı İle İlgili Sözler

Rakı İle İlgili Sözler Rakı ile ilgili sözler ,rakı masası sözleri , rakı sohbetinde söylenen …

6 comments

  1. Zübeyde Kamacı

    Bugün teyzemin doğum günü ona güzel bir hediye aldım hediye için bir not gerekiyordu onu da sitenizde buldum gerçekten teşekkürler harika sözler

  2. Canim teyzem icin en güzel sözleri bu sitede buldum teşekkürler

  3. Teyzelerin güzeli sana bu güzel sözler feda olsun. Senin gibi bir teyzem olduğu için çok şanslıyım. Cok güzel sözler var

  4. Teyze anne yarısıdır ona sahip cikalim

  5. Ben teyzemin cok seviyorum.annemi kaybettiğim için o bakıyor bize

  6. Teyzem benim canım teyzem seni çok seviyorum.Buradan sana teyze sözlerini armağan ediyorum.Sen ölsende kalbimizde olacaksın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir